Práci kterou děláme, děláme rádi, podle toho se odvíjí nejen naše jednání, ale i naše ceny. Hrajeme fér, a zatím nám to tak vyhovuje. Jsme dva mechanikoprodejci:
Vojtěch Stádník a Jan Vítek - Mechanikoprodejci-Lodnimotor.cz
Vojtěch Stádník a Jan Vítek - Mechanikoprodejci-Lodnimotor.cz

Náš příběh

Píše se rok
2006

Vojtěch Stádník, v té době mechanik motocyklů (Aprilia & Guzzi), servisuje první lodní motory. V hlavě už pomalu, ale jistě, spřádá plány na vlastní dílnu. S kamarády často podniká plavby po Česku a s tátou se jezdí plavit do Norska.

2011

..a je to!
První dílna

Vojtěch Stádník zakládá první servis lodních motorů & motocyklů. Byla to malá dílnička na Bráníku ve Věkově ulici. Zároveň se živí také jako převozník.

Jan Vítek, původně automechanik,
se přidává k Vojtovi a vesele provozují dílnu spolu. V hlavě, pomalu ale jistě, společně spřádají plány na větší dílnu. Zároveň začínají dovážet a prodávat lodní motory Parsun.

2014

Mezistanice

Kluci se stěhují do ulice na Pankráci. Ani jeden už nedělá side-job převozníka a zakázky se začínají valit jako lavina. Kluci, pomalu ale jistě, spřádají plány na ještě větší dílnu, poblíž Slapské přehrady.

2016

Naše dílna

Plány spřeženy. Kluci se stěhují do Čímy. Konečně se uskutečnil jejich sen o velké prostorné dílně, na čerstvém vzduchu, za Prahou.. I nadále dováží a servisují lodní motory i opravují motocykly, a mají z toho radost.

2020

Náš e-shop

V roce 2020 pak ještě kluci potkali Jasmínu, společně zřídili nový web, e-shop a "onlajny". Rekonstruovali celý objekt a rozdělili ho na dvě části: na servis a na prodejnu.
A už zase pomalu spřádají zase další plány na budoucnost.

2022

S kým Čím? S námi!